Kurumsal Çözümler

Eğitim ve Gelişim

Paylaş
Kişisel Gelişim Eğitimleri, Yönetici Eğitimleri, Eğitimci Yetiştirme Eğitimleri, Takım Çalışması Eğitimleri, Satış ve Hizmet gibi birçok kurumsal eğitimi içermektedir.
Eğitim ve Gelişim.

İlgili Kurumsal Çözümler

Yönetici Eğitimleri.

Yönetici Eğitimleri

Yönetici eğitimleri, üst düzey, orta düzey ve ilk seviye yöneticilerin yöneticilik ve liderlik becerilerini geliştirir.

Eğitimci Yetiştirme ve Geliştirme.

Eğitimci Yetiştirme ve Geliştirme

Eğitimcilerin ve eğitimci adaylarının, etkili eğitim & öğretim yöntemlerini öğrenebilmelerini ve eğitmenlik becerilerini geliştirmelerini sağlar.

Takım Çalışması Eğitimleri.

Takım Çalışması Eğitimleri

Ekiplerin takım çalışması konusunda gelişimi sağlayarak, birlikte çalışan ekiplerin takım içi iletişim, sinerji ve takım verimliliğini arttırmaları konusunda gelişimlerine katkıda bulunur.

Kişisel Gelişim Eğitimleri.

Kişisel Gelişim Eğitimleri

Kişisel gelişim eğitimlerimiz, iş yaşamında profesyonellik, iletişim becerileri, iş hayatında başarmak, problem çözme ve karar verme becerileri gibi eğitimlerimizi kapsamaktadır.

Koçluk Eğitimleri.

Koçluk Eğitimleri

Koçluk eğitimleri temel koçluk becerileri, ileri koçluk becerileri, ilişki koçluğu, eğitimci koçluğu ve satış koçluğu gibi alt eğitimleri içermektedir.

İnsan Kaynakları Eğitimleri.

İnsan Kaynakları Eğitimleri

İş gücünün kurum amaçları doğrultusunda verimli ve etkili olarak çalıştırılması ile ilgili tüm süreçleri(performans değerlendirme, kariyer yönetimi, eğitim ve gelişim yönetimi, mülakat teknikleri...) yönetebilme becerisini geliştirir.

Moderasyon ve Moderatörlük Eğitimi.

Moderasyon ve Moderatörlük Eğitimi

Katılımcıların bayi toplantıları, arama çalışmaları, fikir fırtılanaları, strateji toplantıları, gibi grup çalışmaları ve çalıştayları yönetebilmeleri için gerekli olan moderayon tekniklerini ve yetkinliklerini kazanabilmelerini sağlar.