Hakkımızda
Ana SayfaHakkımızdaKuruluş Hikayemiz

Kuruluş Hikayemiz

Paylaş

BNB eğitim ve danışmanlık 10 yılda (17 si ilk 100'de olmak üzere) 130'un üzerinde kurumsal firmaya hizmet veren, ulusal ve uluslararası ödüller kazanan bir eğitim ve danışmanlık firması olmuştur.

2006 Yılında  Bayram Ünal  tarafından İstanbul'da kurulan BNB 7-8 sene gibi kısa bir sürede birçok kurumsal firmaya hizmet veren bir eğitim ve danışmanlık markası haline gelmiştir.

BNB, yılda en az 2000 kişiye eğitim veren, Türkiye'de ilk 100'deki 17 firmanın ve toplamda 130'un üzerinde kurumsal firmanın müşterisi olduğu, son 3 yılda 4000'in üzerinde yönetici yetiştiren , projeleri ile somut sonuçlara imza atan ve bunu CorpU Academy'den Abank'la yaptığı projesinin ¨Ölçme¨ kategorisinde Best Practice (en iyi uygulama) projesi ödülü ve Arçelik-LG ile TEGEP'den "Sonuçlara Etki Yaratan Öğrenme Programı" kategorisinde Jüri özel ödülü alması ile perçinleyen,  kurumsal bir eğitim ve danışmanlık şirketi olmuştur.

Uzmanlarının 20 yıllık eğitim ve insan kaynakları deneyimlerinin yanı sıra, farklı sektörlerdeki iş deneyimi ile donanmış olan BNB, yola çıkarken benimsediği temel ilkelerine olan bağlılığından taviz vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

BNB özellikle uzmanı olduğu “Yönetici ve Lider Yetiştirme, Koçluk, Arabuluculuk, Satış ve Hizmet Geliştirme, Eğitimci Yetiştirme, Üretimde Sıfır Hata İçin 4ADIM® Yöntemi İle Teknik Eğitmen Yetiştirme ve Davranış Odaklı İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) ” konularında değişik sektörlerdeki müşterilerine eğitim ve danışmanlık desteği vermektedir.

Vizyonumuz

İnsan yönetimi ve gelişimi alanında sektöre öncülük eden, referans olarak gösterilen eğitim ve danışmanlık şirketi olmak.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve kültürüne uygun, sonuç alabilecekleri çözümler üreterek, müşterilerimiz, bireyler ve toplum için değer yaratmak.